21 Ağustos 2013

Vodafone Tarife İptali ve Değiştirilmesi!

Numaramı Turkcell'den Vodafone'a taşıdım 20.08.2013 tarihinde aktifleşti aynı gün Vodafone bayisi tarafından hattıma yanlış tarife tanımlandı ve orada gerekli işlemleri yaparak tarifeyi iptal ettim.


Daha sonra çağrı merkezini arayarak durum hakkında bilgi aldım ve bana tarifenin iptal olması ve ödediğim ücretin hattıma geri yüklenmesi için tarifedeki dakika,sms ve internet paketlerini kullanmamamı ve kullanırsam ücretin iade edilmeyeceği ve bu işlemin minimum 1 gün süreceği söylendi.


Fakat telefonu kullandığım an direk tarifeden düşüyor böylece tüketiciyi yanıltıyorlar ve yeniden TL yükletmek istiyorlar, çözüm üretilmesini istediğimde ise yapacak bir şeyleri olmadıklarını söylüyorlar.

Halil 619 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,535780****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde talebinize istinaden,OZGUR UCLU YAZ KAMPANYASI'na katılım işleminiz sağlanmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön