21 Şubat 2013 #1646791

Vodafone Tarife İçin Yaş Şartı!

Şuan da mevcut tarifem genç avantaj tarifeme göre her yöne 500 dakika 5000 sms her yöne. . Aylık sabit ücret 30 Tl. (Zaten hiç sabit gelmez fatura kesiminin ertesi gün bile 32 veya 31 fatura online sistemde)


Freezone Faturayı Aşmayan Tarifede her yöne 500 dakika 5000 sms aylık 25 TL. Tarifeye geçmek istediğimde 25 yaş sınırlanması koymuş bende üniversite öğrencisiyim. Ama yaşım 26.
Ve öğrenci olduğum halde sadece yaşım 1 sene geçti diye aynı özelliklerde ki tarifeye 5 TL daha fazla para ödüyorum. Ve belirtmek isterim ki her faturamı günü gününe öderim.

Akif 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, kampanya kapsamında 25 yaş altında birinci derece yakınınızı kullanıcı olarak tanımlayabilmekte olduğunuzu belirtmek isteriz. Bunun dışındaki taleplerde tarafımızdan müdahale sağlanamamakta olup, mevcut uygulamanın bu yönde olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön