19 Nisan 2013 #1751603

Vodafone Tarife Hakkında Yanlış Bilgilendirme!

0506367...5 Avea hattımı Vodafone cep avantaj 1500 dakika 35 Tl olan kampanyasına taşıdım. 26. 03. 2013 tarihinde. Ancak ısrarla ben kendilerine yurt dışına konuşabileceğim bir paket önermelerini istedim. müşteri temsilcisini de aradım. kendileri bana 18-21 mart tarihleri arasında yaptığım konuşmada 21 ülke ile konuşabileceğimi beyan ettiler. Ben de ikna oldum ve kampanyalarını kabul ettim.


Ancak daha sonra aradan 15 gün geçti ve fatura ile ilgili sorularımı yöneltmek üzere müşteri temsilcisini aradım. kendilerine tekrar teyit maksadı ile sordum. (yurtdışına görüşme yapabilecek miyim?diye. )kendileri de bana 'HAYIR'kullanamazsınız dediler. Sözleşmemi iptal edeceğim.

Mustafa 37 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili 18-21 mart tarihleri arasında yapmış olduğunuz ilk görüşme kaydınıza ulaşılamadığını aranılan numara bilgisi , tarih ve saat bilgileri ile ulaştığınızda tekrar kontrollerin sağlanabileceği bilgisini aktarmak isteriz.Müşteri hizmetleri ile gerçekleştirdiğiniz ikinci görüşmenizde hatalı bilgi aktarımının mevcut olmadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Mustafa22 Nisan 2013

    bugün fatura kesim tarihim.ancak belirsizlikten dolayı hattımı kullanamıyorum.bence bir an önce bana uygun teklif sunmanız uygun olacaktır.ben yanlış bilgilendirilmemden dolayı sözleşmemi iptal edeceğim.bekliyorum.iletişim noktanız da bu konuda ısrar ediyor.'hayır,bu avantaj paketi ile yurtdışına konuşabilirsiniz'' diye.anlayamıyorum sizi.ben iletişim uzmanıyım ancak iletişim şirketi ile iletişim kuramıyorum.PES..

  • Vodafone Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön