07 Eylül 2013

Vodafone Tarife Hakkında Eksik Bilgi Veriyor!

19.07.2013 tarihinde Vodafone Red tarifesine geçiş için müracaat ettim. Aynı gün hem Vodafone Red tarifesi hem de eş dost tarifesine dahil edildiğim bana Vodafone tarafından mesajla bildirildi. Söz konusu tarifeye göre her ay 57 TL ödemem gerekirken ilk ay 103 TL bir sonraki ay 397 TL fatura gönderilmiştir.

Kampanyayı internet üzerinden takip ettiğinizde. "Tarifenizdeki her yöne dakikaların tamamını bulunduğunuz ülke yönüne ve Türkiye yönüne yaptığınız aramalarda ve gelen tüm aramalarda özgürce kullanabilirsiniz." diye belirtilmektedir. Ancak Vodafone'nun bu tarifesinin hangi ülkeleri kapsadığı konusunda herhangi bir bilgilendirme mevcut değil. Bu haksızlığın bir an önce giderilmesini istiyorum.

Fevzi 56 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili kullanıma bağlı ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiş olup,sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön