29 Ocak 2015

Vodafone Tarife Geri Bildirim Yapılmadan İptal Edilmiş!

19.01.15 tarihinde konuyla ilgili olan telefon hattımıza çeyrek altın kampanyası dahilinde 15 TL ödemede bulundum. Fakat 28.01.15 tarihinde hattın arama ve aranmaya kapanması üzerine Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak nedenini sorduğumda bu 2 TL verginin kesilmesiyle 13 TL bakiye kalması üzerine hattın çeyrek altın kampanyası için aktif olamadığından dolayı normal tarife üzerinden hattın kullanıma açık tutulmak suretiyle 10 gün içerisinde bakiyenin 11 kuruşa düşmesi söz konusu olmuştur.

Bu konuda Vodafone tarafımızı bilgilendirmediği gibi kalan bakiyeyi de normal tarife üzerinden alarak bizi iki kez mağdur etmiştir. Gereğinin yapılarak mağduriyetimizin giderilmesini rica ederim.

Kamil 97 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön