29 Ocak 2014 #2263545

Vodafone Tarife Geçişimi Yapmıyor!

Vodafone kullanıcısıyım ve tarife karşılaştırmaları yaparken gördüğüm "Hepsi Bir Arada Özgürlük Paketi "adı bulunan tarifeye ,şuan kullandığım faturalı paket ile aynı özellikte ve daha hesaplı olduğu için geçmeye karar verdim.Esaslar kısmında "Yeni hat alan ya da numarasını faturasız tarifelere taşıyan 26 yaş altı bireysel müşterilerimiz, Cep Özgür ve Yeni Özgür Genç tarifelerine kampanya tarihleri arasında kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabileceklerdir." yazdığı için 29 Ocak saat 01:00'da müşteri hizmetlerini aradım ve E. hanım ile görüştüm. Ancak E. Hanım böyle bir şansımın olmadığı söyledi.Yukarıda yazan esas seçeneğine göre böyle şansım var ve geçmek istiyorum.

Yılmaz 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön