24 Ağustos 2013 #1974846

Vodafone Tarife Fiyatını Yükseltti!

Vodafone hesabını bilen mini tarife kullanmaktayım. Tarife ücretim 15 TL idi fakat daha sonra gelen mesajda tarife ücretimin 19 TL olacağı ve 15 TL olarak devam edebilmem için 1 yıl taahhüt vermem gerektiği söylendi. Ben de onayladım ve 15 TL'den kullanmaya devam ettim ancak bu ay 1 yıl süre dolmadan tarifem 19 TL'ye yükseltildi üstelik hiçbir bilgi verilmeden. Madem artış yapılacaktı neden taahhüt istendi? Ve hala TV'lerde bu tarifenin yeni reklamı dönüyor?

Mehmet 51 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet09 Eylül 2013

  Fatura iade talebimin alınması üzerinden 2 haftadan fazla bir zaman oldu. faturamı ödedim ancak halen iade yapılmamıştır. lütfen verdiğiniz sözü tutunuz.

 • Mehmet03 Eylül 2013

  4 TL iade edebilmek için 2 haftadır çok yoğun bir çaba gösteren vodofone büyük bir firma olduğunu kanıtlamıştır.

 • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini ve hattınız ile ilgili iade işleminin başlatıldığını aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Mehmet26 Ağustos 2013

  bugün vodafone iletişim merkezine başvurdum. verdiğiniz tahaaüt ekim ayında sona erecek olup artış olması mümkün değildir cevabını verdiler. üstelik bu işlem yaklaşık 20 saniye sürdü. Ben cavabımı aldım ve kasıtlı olarak tarife fiyatımızı yükselttiniz. sadece benim değil çevrem bu tarife için tahaahüt veren herkesin faturasını 4 TL yükselttiniz. Detaylı incelemenize gerek yok. bu mesajı okumanız yeter.

 • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet25 Ağustos 2013

  öncelikle belirteyim yukarıda belirtilen numara bana ait değil. tam 8 yıl 11 ay dır kullandığım numaramı sizden daha iyi bildiğime inanıyorum. aynı şikayeti müşteri hizmetlerinize de yaptım. Eşim ve kardeşim de bu tarifeden kullanıyorlardı. onlarında tarife ücretlerine zam geldi hem de tahaaüt vermiş olmalarına rağmen. şikayetimi yenileyeceğim bu sayfadan umarım bu kez onay alındığını belirtip (hep kayıt altına olduğunu söylersiniz) iftira atmadan cevap verirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön