18 Mart 2013 #1692126

Vodafone Tarife Esasları İhlal Edilmekte!

Vodafone Cep Kamu Midi Tarifesi esasları ihlal edilmekte, cep kamulularla yapmış olduğum konuşmalar her yöne dakikalarımdan düşmekte ve ücret yansıtılmaktadır. Ocak 2013 ayından bu yana müşteri hizmetleri ile neredeyse akraba olacağım.

Orhan 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 02.07.2013 tarihinde mail adresinize gönderim yapıldığını belirtmek isteriz.Mail account unuzda yer alan spam ve junk mail bölümlerini kontrol etmenizi öneririz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Orhan14 Nisan 2013

    3 aydır anlayış gösteriyorum ancak sorunum halen çözülmüş değil ve gelen faturalarla sizler tarafımı maddi olarak zarara uğratmaktasınız. bu hafta itibari ile Tüketici hakem heyetine ayrıntılı bir şekilde dosyayı götüreceğim, genel müdürlüğünüze ve müşteri hizmetlerini yazdığım yazıya dahi dönüş yapmadınız. şubat faturasından tarafıma hiç bir şekilde iade yapmadınız ve kamulularla yapmış olduğum görüşmeler halen her yöne dakikalarımdan düşmekte ve mağdur olmamam için de hiç bir işlem yapmamaktasınız.

  • Vodafone Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön