27 Şubat 2014

Vodafone Tarife Dışı Fatura Gönderiyor!

Vodafone'dan gelen son ödeme tarihi 10/03 olan faturam 145 tl tarifem olmasına rağmen 189 tl geldi ve müşteri hizmetleri ile görüştüm BİS aboneliğim devam ettiği için ve MMS gönderimi olduğu için yüksek fatura geldiğini belirtti ben red tarifesine geçerken Vodafone bayiliğindeki arkadaş bana bildirmişti.


Red tarifesine geçtiğinizde eski tarifenizdeki bütün aboneliklerin iptal olacağı bildirildi ve şimdi geçen 2 aydır BİS abonelik ücretinin faturama yansıdığının öğreniyorum 2 aydır boşu boşuna BİS aboneliği ödüyorum ve şimdi iptal ettirmeme rağmen kullanmadığım BİS aboneliğini önümüzdeki ay kesilecek olan faturaya da dahil edileceği bildirildi. 3 ay boşu boşuna BİS aboneliği ödemiş olacağım.

Ozkan 52 Okunma

Cevaplar

  • Ozkan05 Mart 2014

    doönüş yapıldı ve herhangş bşr geri ödeme yapılamıyacagı bıldırıldı vodofone firmasında hıc memnun değilim ve kimseyede tavsiye aetmiyorum artık tahütlü faturam oldugu için kullnmaya devem etmek mecburiyetindeyiz egerkı bır taksıtlendırme mumkunse hemen baska bır gsm abonesıne ttasıyıcam numaramı

  • Vodafone Temsilcisi03 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup 02.03.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,89 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi27 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön