16 Aralık 2013

Vodafone Tarife Değiştirdim Mağdur Oldum!

Telefon tarifemi Vodafone internet sayfasının self servis bölümünden değiştirdim.Tarafıma sms ile cep500 tarifesine geçtiğim bilgisini aldım.Self servis bölümünde kullandığım tarifenin cep500 olduğu hala görünmektedir.Güncel faturamı incelediğimde fahiş bir fiyat farkı gördüm.35 TL tarife bedeli olması gerekirken 198 TL olduğunu gördüm.

Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde"Evet değiştirmişsiniz fakat onaylanmamış" denmektedir.Hem onay sms'i gelip,hem internet sitesinde tarifem cep500 göründüğü halde nasıl bir onay geleceğini merak ediyorum.Herhangi bir bilgi verilmeden,onay alınması gerekir denmeden,ve hiç aramadıkları halde abonesini böyle mağdur eden firmadan şikayetçiyim.

Şeyhmus 24 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Aralık 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön