27 Ağustos 2013 #1978093

Vodafone Tarife Değişikliğinden Sonra Haksız Çift Fatura Gönderdi!

Vodafone'nin daha önce her yöne 1500 dakikalık tarifesini kullanıyordum ve her yöne 500 dakikalık tarifesine geçmek için Bursa Zafer plazadaki bayisine gittim ve isteğimi belirttim. Elaman sisteme bakarak tarife değişikliğini hemen yaparsa bu ay çift fatura yansıyacağını belirterek beni daha sonraki günlerde yapacağımız zaman böyle bir sorunun olmayacağını tarafıma bildirdi ve bana söylediği zaman ve günde gelmemi bana söyledi.


Bende birkaç gün sonra belirtilen gün ve saatte bayiye gittim ve işlemlerimi gerçekleştirdim. Gördüm ki bu ay faturam geldiğinde çift tarife ve faturayla karşıya kaldım ve hemen bayiye gittim. Durumu kendilerine aktardım bayi benim ısrarlarımla değişikliğe gidildiğini söyledi.

Mehmet 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın M****** Ö******, 0532515**** numaralı hattınız ile ilgili şikayetiniz incelenmiş olup, Vodafone Cep Merkezi tarafından hatalı işlem yapılmadığı tespit edilmiştir. Bu bağlamda, talebiniz doğrultusunda anlık tarife değişikliği yapıldığı, daha sonra tekrar bayiye ugradığınızda tarafınıza yeniden bilgi aktarıldığı belirtilmektedir. Çıkan dönem faturanıza müdahalede bulunulmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön