12 Şubat 2014 #2290529

Vodafone Tarife Değişikliğinden Dolayı Faturam Yüksek Geldi!

01.01.2014 tarihinde cep telefonumun tarifesini değiştirdim.Vodofone kamu kullanıyordum. Vodofone'un 39 tl'lik faturasına geçtim 500 sms 1 gb internet 500 dk konuşma şeklinde tarife ayın 1'inde tarife değişikliğiniz gerçekleşmiştir diye mesaj geldi.


Bunun üzerine ben interneti kullanmaya başladım. Bir kaç saat sonra sms paketiniz güncellenmiştir diye mesaj geldi. Sonra da data paketiniz güncellenmiştir diye mesaj geldi. Bu yapılan haksızlık. Tarife değişikliği yapıldıktan sonra neden bütün hizmetleri kullanamıyorum? Böyle bir şey vardı neden bana bilgi verilmedi. Bir ay sonunda 140 tl fatura geldi. Şikayetçiyim.

Sevgi 148 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 04.03.2014-05.03.2014 ve 06.03.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön