13 Mayıs 2013 #1795499

Vodafone Tarife Değişikliğinden Dolayı Faturam Yüksek Geldi!

Vodafone hattıma 07.04.2013 tarihinde hepsi 35 TL sabit fiyatlı hepsi 500 tarifesine geçiş yaptım. Ancak 13.05.2013 tarihinde gelen fatura 103.31 TL tutarında olunca müşteri hizmetlerini aradım bana söylenen eski tarifemin cep avantaj her yöne yüklendiği için bu faturanın düzenlendiğini söylediler, ancak cep avantaj her yöne tarifesinin ücretinin alındığını ama kullanım hakları vermediklerini ve ay içinde sadece bir tarife kullanılabileceğini söylediler. Vodafone soruyorum kullanmadığım bir hizmet içim sizlere 68.31 TL neden fazla ödüyorum?
Bu paranın iadesini istiyorum. İade yapılmadığı taktirde tüketici mahkemesine hakkınızda suç duyurusunda bulunacağım.

Tarık 48 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan paket değişikliği işleminde Web sitemiz / My Vodafone üzerinden tarife değikliği yaptığınız menüde ""uyarı"" başlığı altında "Anlık yapılan paket değişikliklerinde eski ve yeni paketinizin toplu süre ücreti veya Aylık Sabit ücreti her iki paket içinde çıkacaktır." ifadesi yazılı ve açık olarak yer almakta olup, bu nedenle faturanıza yönelik herhangi bir müdahalede bulunulamamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön