08 Şubat 2014 #2283587

Vodafone Tarife Değişikliğinde Mağdur Oldum

Haziran 2013 ayında telefon kampanyam bitti ben de tarifemi 500 dk 25 tl yapmak istedim. Müşteri hizmetlerini aradım tarifemi geçirdim ama bende bulunan internet paketinin iptalini istediğimi ve başka paket istemediğimi söyledim ama yapılan tarife değişikliğinde internet paketimi iptal etmediklerini ve ayrıca ayda 43 tl fatura ödedim. 12 tl fazladan internet ücreti alındı temmuz ayından itibaren.


Müşteri hizmetlerini aradım şikayetimi dile getirdim. 31 ocak itibariyle internet paketimi iptal ettiklerini öğrendim ama benim isteğim dışında olan internet ücretinin iadesi dile getirdim. Zaten kontrol ettiklerinde interneti kullanmadığımı da göreceklerdir. Sonuç gelen mesajda ben haksız çıktım.

Tc 54 Okunma

Cevaplar

  • Tc10 Şubat 2014

    Vodafone müşteri hizmetlerimiz ile yapmış olduğunuz görüşme dinlenmiş olup, temsilcimize faturanız hakkında bilgi almak için başvurduğunuz tespit edilmiştir. Temsilci paketiniz ve taahhütünüz hakkında bilgi aktarmıştır. Ayrıca data paketleri hakkında bilgi talep etmeniz üzerine haftalık data paketi ile ilgili bilgi aktarılmıştır. BIS iptal talebiniz mevcut olmayıp, bu bağlamda ücretlenmenizde sorun bulunmadığını iletmek isteriz. Gelen mesaj bu.. ama hala aradıgım numara ile islem yaptıgım numarayı bilmiyorlar..4 tane vodafone hattım var.. esas kullandıgım hattın internet paketi var zaten diger hattımın internet paketini iptal ettigimi ve istemedigimi 100 kere solememe ragmen yine iptal etmemisler..Artık hangi bant kaydını dinledilerse !

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 03.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön