27 Ocak 2014 #2259389

Vodafone Tarife Değişikliğinde Mağdur Oldum

Vodafone' a kayıtlı numaram ile ilgili vermiş olduğum taahhüt 2013 Aralık ayında sona erdi. Bende tarife değişikliği için PAM Vodafone Abone Merkezine (Bora İletişim) gittiğimde bana taahhüt tarihiniz fatura kesim tarihinizden 1 gün sonra olduğundan şu anda işlem yaparsak iki fatura birden gelir o yüzden bir daha ki ay gelin dediler. Bende önceki taahhütü sizden vermiştim neden böyle oldu diye sorduğumda yapacak bir şeyleri olmadığını bir daha ki fatura kesim tarihinde gelirsem işlem yapacaklarını belirttiler. Bir daha ki fatura kesim tarihinde Cevahir AVM deki bayiye gittiğimde ise fatura kesim günü işlem yapamayacaklarını en az 1 gün önce gelmemi söylediler yani 2 kez mağdur oldum.

Cenk 58 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 01.0.2.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön