21 Şubat 2014

Vodafone Tarife Değişikliğinde Mağdur Etti!

7 senedir Vodafone üyesiyim. 1 hafta önce tarife değişikliği için Müşteri Hizmetleri ile görüşmemde 500 dk 5000 sms 1000 mms ve 2GB internet paketine geçiş yapabileceğim belirtildi. Dün itibariyle bu tarifeye 3 numaramı paket değişikliği yaptırdım.Fakat 10 dk'sı 50 krş olan bir paket değişikliği yapılmış.


Talep ettiğim tarifeye gerekli işlemlerin yapılması için defalarca görüşmede farklı bilgiler verildi.Hattımın 1 tanesi farklı 2 tanesine farklı tarife değişikliği yapılmış.Farklı tarife talebinde bulunmadım.Mağdur durumda kaldım.Bugün yaptığım görüşmelere de söylediklerimin dikkate alınmaması ve değer verilmediği için görüşmelerde sert konuştum hattım işlemlere kapatıldı.

Erdoğan 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön