11 Aralık 2013

Vodafone Tarife Değişikliğinde İki Kere Fatura Alıyor!

2 gün önce Vodafone müşteri hizmetlerini aradım. Yeni bir cihaz almak için tarife değiştirmemi söylediler. Ama ileri tarihli değişiklik yapamadıklarını ayın 16'sında hesap kesim tarihinde aramamı söylediler. Ben ayın 16'sın da arasam tarifemi değiştireceksiniz ama anlık tarife değişikliği yapıp bana 2 fatura göndereceksiniz. Bunun gibi bir sürü şikayet var. Niye insanları mağdur edip paralarına haksız yere el koyuyorsunuz? Ben şimdi ne yapmalıyım? Hem ileri tarihli değişiklik yapamayacağınızı söylüyorsunuz hem de 2 fatura yolluyorsunuz. Ben mecbur muyum 2 fatura ödemeye? Başıma gelmeden şimdiden uyarıyorum. Lütfen gerekeni yapınız.

Oğuzhan 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Aralık 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön