29 Nisan 2013 #1764096

Vodafone Tarife Değişikliğinde İki Kere Fatura Alıyor!

Kullanmış olduğum Vodafone hattına çağrı merkezinden ısrarla gelen aramalar sonucunda tarifeye ek 1 TL karşılığında bir yıllık taahhütle ek konuşma + internet + sms veren bir tarife değişikliği yaptık ancak bu değişikliği 29/03/2013 de yapmamız ve fatura döneminin 15/04/2013 olması sebebiyle eski tarifemizin tamamını ve yeni tarifemizin 29/03/2013 - 15/04/2013 arası kullanım ücretini tek döneme yansıtarak neredeyse 2 kat fatura miktarı gönderildi. Yani bir dönemde iki farklı tarife kullandırıldı ve tek dönemde iki dönemlik fiyat faturaya yansıtıldı. Sizce ne kadar mantıklı bu işlem? Eğer bana 12 aylık taahhüt imzalatılmamış olsaydı hattımı iptal ettirirdim!

Emre 19 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift bundle yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön