05 Ağustos 2013

Vodafone Tarife Değişikliğinde Eksik Bilgi!

15.08.2013'te taahhütümün bitecek olmasından dolayı VodafoneSelfServis ile yeni tarife bakarken yanlışlıkla tarifemi değiştirdim. Henüz taahhütüm bitmeden tüm kalan bakiyeleri silip yeni tarife tanımlandı.

Taahhütüm bitmeden tarifemi değiştirmeme izin vermemesi ve bir sonraki faturada tarifemin değişeceğini söylemesi lazım. Anlık değişim yapılsın mı diye sormuş olabilir ama taahhütüm bitmeden ne olursa olsun değişmemesi, değişecekse bile bana faturasını ödettirdikleri paketlerin silinmemesi gerekir.

Sercan 69 Okunma

Cevaplar

  • Sercan05 Ağustos 2013

    Peki simdi bana cayma bedeli yansitilacak mi???

  • Vodafone Temsilcisi05 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,535260****numaralı hattınız için yapılan kontrollerde katılım sağlamış olduğunuz kampanya şartları kontrol edildiğinde Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanya kapsamında kullanılabilecek tarifeler dışında bir tarifeye geçilmesi durumunda taahhüt süresi boyunca kullanabileceği data kullanım hakkı ortadan kalkacak ve aboneye cayma bedeli yansıtılacaktır maddesi mevcuttur.Bu durumda katılım sağldığınız kampanyada tarife değişikliği yapmanız için bir kısıtlama mevcut değildir.Web sitemiz üzerinden yapılan tarife değişikliği ekranının altında "uyarı" başlığı altında "Anlık yapılan paket değişikliklerinde eski ve yeni paketinizin toplu süre ücreti veya Aylık Sabit ücreti her iki paket içinde çıkacaktır." ibaresi yazılı olarak yer almaktadır. Bu anlamda hizmet şifresi ile girilerek yapılan tarife değişikliği işlemlerinde çıkan ilk faturaya herhangi bir müdahalede bulunulamamaktadır. Kullanmakta olduğunuz tarifenizde aylık sabit ücret uygulaması bulunması sebebi ile tarife değişikliklerinde (geçiş yaptığınız tarifenin anlık başlaması durumunda) ilk aya mahsus hem yeni tarifenizin (kullanılan gün kadar yansıyacak) hem de eski tarifenizin (tamamı yansıyacak) sabit ücreti olmak üzere faturanıza iki adet sabit ücret yansıdığı bilgisini paylaşmak isteriz. Talebinize istinaden ileri tarihli olarak 16.08.2013 tarihinde geçerli olucak şekilde RED CLASSIC paketine geçişiniz sağlanmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön