06 Şubat 2014 #2279078

Vodafone Tarife Değişikliğinde Çift Fatura Yansıttı

05.01.2014 tarihinde Vodafone faturayı aşmayan ekstra tarifesine 12 ay taahhüt ile üye oldum. Fakat, ocak ayı dönemine ait faturam 71.20 tl olarak yansıdı. Yaptığım araştırmada, bu bedelin sadece 5 gün kullandığım eski tarife bedelim ile taahhüt altına girmiş olduğum yeni bedelin toplamı olduğunu öğrendim. Halbuki bana çift fatura ödeyeceğime dair bilgi verilmemişti.


5 gün kullandığım eski tarife ücretimin bana 1 aylık olarak yansıtılması net bir şekilde tüketici hakları ihlalidir. Haksız yere alınan 35 tl'lik eski tarife bedelinin tarafıma iade edilmemesi durumunda BTK ve Tüketici Mahkemesi'ne şikayette bulunacağım.


Haklı olduğuma dair örnek: www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1916210/.

Begüm 124 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön