25 Haziran 2013 #1867382

Vodafone Tarife Değişikliğinde Çift Fatura!

Mayıs ayında müşteri hizmetleri tarafından aranıp daha uygun bir tarifeye geçmemin uygun olacağını faturamın yarı yarıya düşeceği söylendi. Bende çifte faturalandırma olmaması konusunda uyarıda bulundum öyle bir şey olmayacağını söyleyince bende tarife değişikliğine onay verdim.


Fatura geldiğinde tabi ki çifte fatura olduğunu gördüm. Tekrar müşteri hizmetlerini arayıp şikayet bıraktım. Ses kayıtları dinlendi fatura doğru dediler. Tekrar aradığımda umursamaz tavırlarla konuşan müşteri hizmetleri yetkilisi beni çıldırttı. Haksız kazanç değil mi bu?

Zişan 157 Okunma

Cevaplar

  • Zişan26 Haziran 2013

    kopyala yapıştır cevaplama da süper olmuş. mükemmel müşteri memnuniyeti için teşekkür ederim. herkese duyurulur kesinlikle telefonda teklif edilen hiç bir şeyi kabul etmeyin. çift bundle filan demişler de ben de kabul etmişim kargalar güler ya

  • Vodafone Temsilcisi26 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,541610****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetinize yönelik 25.06.2013 tarihinde uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir.Tarafınıza yapılan kampanya sunumunda işlemin anlık bir şekilde yapılacağı, bu işlem nedeniyle ilk çıkacak faturanıza bir defaya mahsus olmak üzere çiftbundle ücretinin yansıyacağının bilgisi tarafınıza verilmiş olup,alınan onay ile işlem sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön