09 Mayıs 2013 #1789077

Vodafone Tarife Değişikliğinde Cezai Bedel!

Ben yaklaşık 2 yıldır Vodafone aş'nin müşterisiyim.Hattımı 2 yıl taahhütlü olarak almıştım.Ödemelerimi düzenli olarak yapmaktayım.Yaşadığım bir kaç sorunun dışında hizmetlerinden memnunum.Fakat şuan kullanmış olduğum tarife bana yeterli gelmediği için tarife değişikliği yapmak istiyorum ama tarafıma cezai bedelden bahsedilmektedir.


Cezai bedel şartı hattımı faturalı'dan kontörlü hatta taşımada yada bir başka operatöre taşıdığımda yansıması gerekmiyor mu ? Ben sadece tarifemi değiştirmek istiyorum operatörümü değil lütfen bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Fatih 70 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız üzerinde yapılan kontrollerde imzalamış olduğunuz taahhütnamede kampanya katılım koşullarının açıkça belirtildiğini hatırlatmak isteriz. Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, faturasız hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı tarife paketini değiştirmek istemesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda durumunda cayma bedeli yansıtılacağı bilgisinin yer aldığı bilgisini paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön