03 Şubat 2014 #2273553

Vodafone Tarife Değişikliğinde Bile Yeni Fatura Yansıttı!

Faturamın kesim tarihi 31/01/2013. Vodafone'dan geçiş yaptım.Geçiş işlemim 01/02/2014 03:00'da yapıldı.Ve geçiş işlemimin yapılmasına rağmen Vodafone'dan da yeni fatura gönderileceği bilgisini aldım. Turkcell'e geçtiğim halde geçiş yaptığım,kullanmadığım bir ayın faturasının yansıtılması hangi mantığa uyar anlam veremedim. Ne olursa olsun kullanmadığım ve geçiş yaptığım halde bana yansıtılan bir faturayı ödemek istemiyorum.


Konuyla ilgili şikayet kaydı açmama rağmen operatörden herhangi bir dönüş yapılmadı. Kullanmadığım faturanın yansıtılmamasını ve konuyla ilgili mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Aşkın 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 07.02.2014 – 08.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön