07 Eylül 2013 #1997408

Vodafone Tarife Değişikliği Yapmıyor!

Yaklaşık 4 senedir Vodafone kullanmaktayım. Ekim 2013 ayında taahhüdüm dolacak şekilde bir iPhone telefon aldım. Çağrı merkezini arayıp taahhüdüm bittiği anda yeni fatura döneminde benim tarifemi değiştirin daha makul fiyatlı bir tarifeye geçeyim diyorum. Yapamayız diyor taahhüt varken işlem yapılamaz, yaparsak cayma bedeli ödersiniz.


Peki sonraki gün ararsam nasıl olacak diyorum; 1 gün kullandığım için red mini tarifesinin tamamını ödeyip geçtiğim tarifenin de kaç gün kullandıysam o kadar günlük kullanım bedelini ödemem gerekiyormuş. Şimdi sayın Vodafone yetkililerine soruyorum Bu haksız bir kazanç değil mi? Ben 24 aylık taahhüt verdim size, 25 aylık değil.

Mustafa 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, kampanya süresinin başlangıç ve çıkışlarda fatura kesim tarihi ile orantılı olduğunu,mevcut uygulamanın bu yönde olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön