20 Ocak 2014
Yorum Yap
#2244661

Vodafone Tarife Değişikliği Yapamıyorum!

Bir hafta önce numaramı Vodafone'a taşıdım. Taşırken hepsi bir arada özgürlük paketine geçmek istedim, tamam dediler. Şimdi hattımı taşıdım ama cebine göre tarifesine kayıt etmişler ve bu tarifeyi değiştiremiyorum. Lütfen bu konuda yetkililerden yardım istiyorum. Tarifem iptal edilsin ve hepsi bir arada özgürlük paketine tarifem geçsin!

Emre 65 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Emre'nin Teşekkür Mesajı22 Ocak 2014

    ilginiz için teşekkür :)

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler