22 Ağustos 2013

Vodafone Tarife Değişikliği Yapamıyorum!

Mevcutta hesabını bilen tarife abonesiyseniz, faturalıya hoşgeldin kampanyası’na katılmak için abone 12 ay yazıp 7000'e ücretsiz sms göndererek hemen kayıt olabilirsiniz. Size en yakın Vodafone cep merkezi'ne uğrayabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimize Vodafone hatlarınızdan 542 'yi; diğer operatörlerden ve sabit hatlardan 4440542'yi arayarak ulaşabilirsiniz.

Bilgi bu olmasına rağmen müşteri hizmetlerini defalarca arayıp bu kampanyadan yararlanmak istediğimi söylediğimde aldığım tutarsız cevaplar karşısında şaşırmış durumdayım. Hizmet kalitesi sıfır verilen bilgi farklı istenen şeyler çok farklı.

Bahadır 60 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 544337****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 22.08.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön