02 Eylül 2013

Vodafone Tarife Değişikliği ve Paket İptali!

10 senelik Vodafone kullanıcısıyım. Bu sürenin 6 senesinde yurt dışında pasaport seçeneği ile konuşma sağladım. Ayrıca ek paketler alarak konuşma yaptım. Vodafone bu paketleri birbirine karıştırarak alakasız yerlerde alakasız ücretlendirmeler yaptı. Hatanın bende olduğunu düşünüp başlarda üstelemiştim ama bir dönem gelen faturanın abartı olduğunu farkettim, itiraz ettim.


Haklı olduğumu kabul edip ücret iadesi yaptılar. Daha sonra hepsini değil ama beni rahatsız eden geçmişe yönelik faturalarımı incelediğimde hep aynı hatayı yaptıklarını farkettim. Durumu kendilerine ilettim ve aldığım cevap 6 ay öncesi için inceleme yapamayız oldu. Bu gerçekten çok büyük bir sorun.

Osman 544 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Fatura itirazlarında değerlendirmeler son 3 dönem fatularını kapsamakta olup, 3 aydan önceki itirazların değerlendirmeye alınamadığı belirmek isteriz. Mevcut uygulamamız bu yönde olup, görüşleriniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön