08 Aralık 2014
Yorum Yap
#2877241

Vodafone Tarife Değişikliği Ve Cihaz Kampanyası Sorunu

2 adet Vodafone hatlarımı 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum. Faturalarımı düzenli bir şekilde ödediğim halde Vodafone beni kara listeye almış. Defalarca aramama rağmen bir türlü sonuç alamıyorum. Bayilerine giderek cihaz almak istediğimi ve tarife değişikliği yapmak istediğimi söylüyorum onlarda kara listeden dolayı işlem yapamıyorlar. Kayıt açılıyor fakat sonuç yok. Müşteri hizmetlerini arıyorum hiçbir sorun olmadığı söyleniyor onlarda kayıt açalım biz size acil dönüş yapacağız demelerine rağmen sorunumuz bir türlü çözüme kavuşmuyor. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Bilal Bilal 1.244 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.12.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi08 Aralık 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler