11 Temmuz 2013

Vodafone Tarife Değişikliği ve Çift Fatura Sorunu!

Mayıs ayı içerisinde 5726 numaralı hattımdan beni müşteri hizmetlerinden arayarak tarifemin 06.06.2013 tarihinde biteceğini ve sizi ayda her şey dahil 35 TL ödeyerek 1 yıl taahhüt vererek 1 yıl boyunca 35 TL'ye konuşacağımı yeni tarifemin diğerinin bitmesiyle işleme gireceğini söyleyerek, beni cep avantaj 1000 tarifesine geçirdi. Şu an bana çift fatura çıktı. Çift fatura çıkmayacağını söylediği halde Vodafone şikayetlerini incelediğimde, benimle aynı tarz mağdur insanları gördüm.


Geçen yıl 1 yıl önce diğer tarifemin taahhüdü bittiğinde, yine çift fatura ödemiştim. Yeter artık bu hatanın en kısa zamanda düzeltilmesini istiyorum. Bilginize.

Ali 225 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift paket yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön