06 Eylül 2013 #1997623

Vodafone Tarife Değişikliği Sonucu Çift Fatura Yansıttı!

Vodafone tarafından aranarak tarifemi değiştirmem için teklifte bulunuldu, bende tarife değişikliğini kendilerine güvenerek kabul ettim ancak ay sonunda bana gelmesi gereken fatura 34 TL civarı olması gerekirken 72 TL civarı geldi.


Kendilerini aradığımda bunun fatura dönemi içinde değişiklik yapılmasından kaynaklandığı ve iki tarifenin faturaya birlikte yansıtıldığını söylediler ve konunun inceleneceğini belirttiler ancak sonra gönderilen mesajda faturamda hata olmadığı söylendi. Bu durumun bu şekilde olacağı Vodafone tarafından biliniyorsa beni uyarabilir veya tarife değişikliğimi fatura dönemi sonunda yapabilirlerdi. Buna düpedüz tüketicinin yanıltılması denir.

Mehmet 63 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanarak müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmeniz dinlenmiştir. Tarafınıza yapılan kampanya sunumunda işlemin anlık bir şekilde yapılacağı, bu işlem nedeniyle ilk çıkacak faturanıza bir defaya mahsus olmak üzere çiftbundle (çift toplu süre ücreti) ücretinin yansıyacağı bilgisi tarafınıza verilmiş ve alınan onay ile işlemin gerçekleştirildiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş” "

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön