11 Şubat 2014 #2288618

Vodafone Tarife Değişikliği Sonrası Yüksek Fatura Gönderdi!

Vodafone faturalı hat kullanmaktayım.Taahhüt ettiğim paket süresinin dolduğuna dair tarafıma telefonla arayıp,yeni bir tarifeye geçebileceğim bilgisi verildi.CEP Her yöne 500 dk tarifesine geçtiğim takdirde aylık sadece 25 tl ödeyeceğim bilgisi verildi ve bu tarifeyi kabul ettim. Taahhüdü kabul ettiğim tarihin akabindeki ay faturam 50.20 tl geldi.


Konu hakkında 05.02.2014 tarihinde Vodafone müşteri hizmetlerine göndermiş olduğum şikayet e-maili hakkında aradan 6 gün geçmesine rağmen herhangi bir geri bildirim alamadım.

Selim 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Selim16 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti sıfır,daha fazla bir şey diyemiyecem

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön