17 Ocak 2015

Vodafone Tarife Değişikliği Mağduriyeti!

1 ay önce Vodafone faturasız hat aldım. Hattı aldığımda 500 dk her yöne, 1000 SMS ve 2 GB internet aylık 25 olan yeni esnek adında bir paket aldım. Daha sonra gelen bin tane saçma sapan Vodafone mesajlarının içinde, tarifenin onay aşaması olduğunu düşündüğüm 'esnek paket için evet yazıp yanıtlayın' gibi bir mesajı yanıtlamış olmam sebebi ile bir anda 250 dk, 500 SMS, 500 MB internet olan bir tarifeye geçmişim. Bu tarifenin adı da esnek tarife imiş. Birbirine bu kadar yakın iki isimli tarifenin olacağını bilemedim ve mağdur oldum. Müşteri temsilcisini aradığımda tekrar yeni esnek pakete (ilk seçtiğim) geçemeyeceğimi bildirdi. Böyle şey görmedim, ilk fırsatta numaramı taşıyacağım.

Çağdaş 50 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2015 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön