23 Haziran 2014

Vodafone Tarife Değişikliği Mağdur Etti

5-6 yıldır her ay sms paketim vardı ve ay bittiğinde yenileniyodu. Her ay ortalama 40 ila 60 TL arası faturam geliyordu.Geçen ay Vodafone'dan 0850 li bir numara aradı. Konuşmamın yetmediğini ve fazla fatura ödediğimi söyleyip tarifemi değiştirmek istediler. Yani 200 dk değil 500 dk aynı ücret dediler bende tamam deyip kabul ettim. Bu ay 209 TL fatura geldi. Aradım 168 TL sms ücreti yazılmış. Neymiş yeni tarifeye geçmişim diye benim sms paketim iptal olmuş. Ya Allah aşkına ben 5-6 yıldır bu sms leri kullanıyorum nereden bileyim yeni tarifeye geçtiğimde sms paketim iptal olacağını? Faturaya itirazım var. Zaten vicdanlı bir şekilde 5-6 yıla baksalar bunu net bir şekilde göreceklerdir.

İbrahim 534 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim'in Teşekkür Mesajı07 Temmuz 2014

  Çözüm bulundu.teşekkürler vodafone

 • İbrahim'in Teşekkür Mesajı25 Haziran 2014

  Vodafone yetkilileri tarafından gerekli inceleme yapılıp tarafıma dönüş yapılmıştır. Faturam ile ilgili gerekli tüm düzeltmeler fazlası ile yapılmıştır. Hassasiyetleri için yetkililerin tümüne teşekkür ederim. Ayrıca şikayetvar yetkililerine de başarılı bir yolda olduklarını bildirmek isterim.Teşekkürler iyi çalışmalar

 • Vodafone Temsilcisi25 Haziran 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2014-06-25 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi23 Haziran 2014

  " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön