10 Eylül 2013 #2002489

Vodafone Tarife Değişikliği İşlemi İçin Bekletiyorlar!

Tarife değişikliği yapmak için görüştüğüm müşteri hizmetlerinin yaptığı bir hata yüzünden ve şikayetimin haklı bulunmasına rağmen günlerdir hala tarife değişikliğim yapılmamıştır. Bugün 10 gün daha beklemem gerektiği söylendi. Konuyla ilgili Vodofone sürekli mesaj gönderiyor, her aradığımda bir sonuca ulaşmadıklarını görüyorum.


Şu an attığım her mesaj için ve müşteri hizmetlerini durmadan aradığım için extra para ödüyorum! Her müşteri temsilcisi farklı bir şey söyleyip farklı bir şey uyguluyor. Yeni tarife taahhütlü olduğu için iptal de edemiyorum! insanı mecbur tutuyorlar ve bu kadar basit bir işi çözemiyorlar! Tüm müşteri hizmetleri görüşmelerim incelenebilir.

Merve 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili paket değişikliği işleminizin yapılarak kampanya girişinizin sağlandığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön