02 Eylül 2013

Vodafone Tarife Değişikliği İçin Uğraştırıyor!

12 aylık sözleşmem bittiği zaman faturasız hatta geçmek istedim ama bana bir ay daha kullanmam gerektiğini söylediler. İlla ki bir ay daha fatura kesecekler ya. Neyse artık öyle sinir oldum ki kavga vermekle onlarla artık tamam dedim. Bir ay daha kullanayım yeter ki geçsin kurtulayım. Kullandım bir ay az önce aradım bu kez de 3 gün sonra değerlendirilip aranacağım söylendi. Bıktım bu operatörle uğraşmaktan. Hattımın faturasız tarifeye geçmesini istiyorum ve durmadan Vodafone müşteri hizmetlerini aramak istemiyorum.

Hilal 23 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili faturasız hatta geçiş talebinizin karşılandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön