28 Ağustos 2013 #1980961

Vodafone Tarife Değişikliği İçin Ücret İstedi!

16. 05. 2013 tarihinde müşteri hizmetleri tarafından arandım. Aylık 30 TL olan ve 500 dk + 5000 sms'lik paketime ekstra 5 TL karşılığında 250 dk verileceğini ama 12 ay boyunca Vodafone'da kalmam gerektiğini söylediler. Bugün tarifemi yükseltmek için müşteri hizmetlerini aradığımda bana 80 lira cayma bedeli çıkardılar.


Ben durumu izah ettim. Vodafone'da kalma sözü verdim. Tarifede değil dedim bana madem güvenmiyordunuz gidip bayiye sözleşmeyi okusaydınız dediler. Ben hattımı kapatmayacağım, operatör değiştirmeyeceğim, sadece tarifemi değiştireceğim diye bu bedel niye çıkıyor? Vodafone'u kınıyorum ve protesto ediyorum 80 TL için müşteri kaybettiniz.

Fettah 38 Okunma

Cevaplar

  • Fettah05 Ekim 2013

    benim imzaladığım sözleşmenin süresi dolalı yıllar oldu ben bu taahhütü sözlü olarak telefon görüşmesiyle verdim herhangi bir sözleşme imzanlamadı ve koşullar arasında tarife değişikliği taahhütü bozar hükmü yoktu sizin benden tarifemi yükseltmem karşılığında herhangi bir ücret talep etme hakkınız yok derhal mağduriyetimin giderilmesini ve tarife değişikliği yapmama kolaylık sağlanmasını talep ediyorum

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, kampanya grişinde imzalanan abonelik sözleşmesinin 6. maddesi gereği : İşbu Taahhütname geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone Tip Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğimin tarafımdan tek taraflı olarak veya işbu Taahhütnamedeki yükümlülüklerimi yerine getirmemem nedeniyle Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattımın iptal edilmesi, dondurulması ve/veya hattımı iptal etmem, dondurmam, devretmem, ön ödemeli hatta çevirmem ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmem, bu taahhütnameye tabi hattımı Genç Avantaj tarifesi dışında herhangi bir tarifeye geçirmem veya kampanyadan çıkmam halinde, cayma bedeli olarak, işbu aykırılık tarihine kadar, kampanyada kaldığım her ay için 20 TL olmak üzere hesaplanacak olan toplam tutarın Vodafone tarafından tarafıma gönderilecek ilk faturaya cayma bedeli olarak yansıtılacağını ve işbu tutarı aynen ödeyeceğimi beyan ederim şeklindedir. Bu bağlamda ücretlendirmede sorun olmadığı bilgisini paylaşmak isteriz . Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön