09 Eylül 2013 #2002383

Vodafone Tarife Değişikliği Hakkında Yanlış Bilgi Verdi!

06 Eylül 2013 ve 07 Eylül 2013 tarihlerinde Vodafone müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmeler neticesinde 06 Eylül 20123 tarihinde saat 10:16 da cep telefonuma gelen kampanya bitiş mesajından sonra talep ettiğim tarife değişikliği hakkında görüşmüş olduğum müşteri temsilcisi yetkililerinin tarafıma vermiş olduğu yanlış bilgilendirmeden dolayı Vodafone tarafından mağdur edildim.


Cep telefonuma gelen kampanya bitiş mesajından sonra tarife değişikliğimi yapmamış ve bunu hesap kesim tarihinden sonra yapabileceğim söylendi ve hesap kesimimden sonra aramamda ise çift fatura çıkacağı bilgi verildi.Vodafone olarak bu mağduriyetimin giderilip tarifemin düşürülmesini talep ediyorum.

Ozkan 54 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanarak müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmeniz dinlenmiştir. Tarafınıza yapılan kampanya sunumunda işlemin anlık bir şekilde yapılacağı, bu işlem nedeniyle ilk çıkacak faturanıza bir defaya mahsus olmak üzere çiftbundle (çift toplu süre ücreti) ücretinin yansıyacağı bilgisi tarafınıza verilmiş ve alınan onay ile işlemin gerçekleştirildiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş” "

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön