25 Ocak 2014 #2255350

Vodafone Tarife Değişikliği Adı Altında İki Fatura Birden Ödetmeye Çalışıyor

En az 3 yıldır Vodafone abonesiyim. Aralık 2013'te Vodafone'dan aradılar. Tarifenizin süresi 1 ay sonra bitecek dediler; tarifenize devam etmeniz için size özel tarifemiz var dediler bir çok kelime oyunu yaptılar ve eski tarifemin aynısını yani ( 500 dk 25 tl) devam etmek ister misiniz dediler bende onayladım.


Fakat ocak 15'te 50 tl'lik fatura geldi. Aradım müşteri hizmetlerini tarife değiştirmişsiniz onun için böyle dediler. Benim fatura kesim tarihim her ayın 15'i ayın 15'inde gelen fatura ise 50 tl. Yani 2 aylık fatura ödetmeye çalışıyorlar. Anlamadığım ise ben tarife değiştirdiysem neden ben daha tarifeme geçmeden fatura ödüyorum ama en kısa zamanda Turkcell'li olacağım.

Sadettin 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Sadettin25 Ocak 2014

    siz sadece mesaj atmayı biliyorsunuz. çünkü 542 yi aradım hatta bana açıklamayı bir müşteri temsilcisinin yapmasını rica ettim fakat sadece bir kuru mesajınız geldi telefonuma. saçma sapan her şey için müşteri temsilcileriniz zamanlı zamansız arıyorlar fakat benim şikayetin için geçerli ve gerekli olan aramak yerine bir mesaj çekiyorsunuz. Bakalım göreceğiz ilgili misiniz değil misiniz!!!

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön