06 Kasım 2014

Vodafone Tarife Değişikliği!

Eşimle birlikte Avea'dan Vodafone aile paketine geçmeye karar verdik. Konya zaferde bulunan Vodafone şubesine başvurduk. Benim tarifem %50 indirimli olacak şekilde bir ayarlama yapıldı. O hafta içinde bana onay mesaj geldi ve eşim iletişim bilgileri eksik olduğundan onaylanmadı diye arandı.


Biz aile paketi diye gidiyoruz. Böyle bir eksiklik varsa müşteri aranır ikaz edilir, eksiklik giderilince her iki çifttin hattı da taşınır. Benim hattımı başka bir tarifeye ve söylenenden farklı bir ücretle taşıyorlar. Bu duruma sinirlenip hattımı tekrar başka hatta taşıdım. 15 gün Vodafone'da kaldım bana gelen fatura 73,30 TL yani hatayı yapan yada eksik çalışan personelin faturası bana kesiliyor.

Serpil 385 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Kasım 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön