08 Mayıs 2013

Vodafone Tarife Değişikliği!

Bir yıldır vodafone her yöne mini 250+250 abonesiydim ve 30 nisan itibariyle bitiyordu 5 veya 6 gün önce Vodafone dan aradılar ve başka tarifeye geçmem için teklifte bulundu ve her yöne 500 dk 25 tl olarak bildirdi bende başka bir ek ücret almazsanız kabul ederim dedim 1 mayıs itibariyle yeni tarifeme geçeceğimi bildirdi kabul ettim.


Ancak ilk günden Vodafone self serviste güncel faturam 55,35 olarak gözüküyordu 5 -10 sefer aramama rağmen yardımcı olamayacaklarını ve bir önceki tarifemle yeni tarifem fiyatı yansıdığını bildirdi fatura kesilmeden yardımcı olamayacaklarını bildirdiler ben tarifemi iptal etmek istiyorum gerekirse numaramı da taşırım bir daha bu gsm operatörünü kullanmam.

Timur 19 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz maile istinaden kontrollerin sağlandığını ve fatura itirazlarında görüşmeler faturalaştırılmadan incelemenin mümkün olmadığını belirtmek isteriz. Bu bağlamda, detaylı incelemelerin gerçekleştirebilmesi için fatura tutar mesajının hattınıza ulaşmasının ardından tarafımıza ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön