07 Mayıs 2013

Vodafone Tarife Değişikliği!

Kısa süre önce Vodafone faturalıya geçtim fakat tarifenin beklentilerimi karşılamaması üzerine Vodafone bayisine gittim. Tahahhüdü bozma kararı aldım her ay için 20 tl toplamda 60 tl ceza ödeyeceğimi söylediler. Tamam dedim iptal etme sebebini sordular.


Bende ayda 500 dk yeterli olmadığını bu yüzden iptal etmek istediğimi söyleyince 35 tl olan 500 dk 500sms 500mb paketine geçmem halinde bir ceza ödemeyeceğim söylendi. Peki deyip tarifemi değiştirdim fakat tarifeme ceza yansımış. Bu durumda da taahhüt bozulmuş oldu. Vodafone da Kalmam için bana bir sebep belirtin yoluma sizinle devam edeyim.

Çetin 99 Okunma

Cevaplar

  • Çetin09 Mayıs 2013

    Fatura bedelini yukseltip farkını ödeyecegim bundan daha dogal ne olabılrki geçiş yapmamısım faturasıza geçmemişim AMA geçmeliymişim.O bayi yüzünden 1 ay daha size katlanmak zorunda kalacagım ya ona yanarım

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında hatalı işlem bulunmadığı belirtilmiştir.İmzalamış olduğunuz taahhütnamede kampanya katılım koşullarının açıkça belirtildiğini hatırlatmak isteriz. Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, faturasız hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı tarife paketini değiştirmek istemesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda durumunda cayma bedeli yansıtılacağı bilgisinin yer aldığı ve tarafımızca müdahalesinin yapılamayacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön