23 Mart 2013 #1701933

Vodafone Tarife Değişikliği!

Vodafone online self servisten mevcut tarifemin değişikliği için girdiğimde giriş yapabilmek için kayıt oldum vs. tarife geçişi esnasında ana sayfadaki tarife açıklamaları geçişlerde yeterli açıklaması olmadığından yanlışlıkla başka bir tarife seçtim ve onayladım.


Geri düzeltme seçeneği olmadığından müşteri hizmetlerini aradım.Verdikleri cevap ; ne yazık ki düzeltemeyiz bu fatura dönemi için bu tarife bedelini ödeyeceksiniz isterseniz sonraki aylar için geçişinizi sağlayalım.


Ben 12 ay taahhüt vermek için sisteme girdim ve bu cevabı duyunca böyle bir gsm operatörünün menfaat peşinde olacağını düşünmemiştim.Fatura dönemi sonunda iptal edeceğim.

Ahmet 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, 533494xxxx numaralı hattınız incelendiğinde, Hesabını Bilen Hepsi 500 tarifesinde düzeltme işlemi yapılmadığından tarafımızdan herhangi bir işlem yapılamayacağı bilgisi iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi23 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön