26 Ağustos 2013 #1976696

Vodafone Tarife Bitiminde Bilgilendirme Yapmadı!

0541560**** ve 0541560*** nolu iki hat benim üzerime kayıtlı. Bu ay kullanılan bir tarife paketi sona eriyor ve Vodafone tarafından hiçbir şekilde bilgilendirilmiyorum. Her iki hattıma da normalinde ortalama 25 TL'lik tarife. Bana 100 küsür fatura geliyor.


Akşama kadar bir dünya mesajlar atan operatör bana bu bilgi mesajını göndermiyor. Bu fazla gelen tutarın tarafıma iadesini yada diğer faturalardan düşmesini istiyorum.....

Yeliz 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. 0541560**** ve 0541560**** nolu hatlarınız üzerinde yapılan kontroller sonucunda 30.06.2013 ile 15.07.2013 tarihlerinde '' Degerli musterimiz, Katlayan Avantaj kampanyaniz 15.07.2013 tarihinde sona erecektir. Sonrasinda mevcut tarifeniz ile kullanima devam edebilir ve avantajli kampanyalarimiz hakkinda bilgi almak icin Vodafone Cep Merkezlerimize ugrayabilirsiniz. '' sms metninin gönderilerek bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir.Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği ve tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön