13 Şubat 2014

Vodafone Tarafından Yanıltıldım!

Şirketime ait 4 adet GSM hattım için Vodafone yetkilileri bana gelip daha uygun bir tarife sundular. Turkcell'de taahhüdüm olduğunu söyledim. Cayma bedelini biz karşılıyoruz ve cihaz fatura bedelini de 90 gün sonra ödemenizi sağlarız diyerek benim hatlarımı 1 yıl taahhüt alarak Vodafone'a aktardılar.


Bugün müşteri temsilcisini aradım bizim böyle bir uygulamamız yok sizi yanıltmışlar dendi. Şikayetçiyim zaten hatlarda da sorun var çok yerde çekmiyor sürekli görüşmelerim kesiliyor.Zararımın karşılanmasını istiyorum.

Mehmet 63 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet13 Mart 2014

  kesinlikle ciddi bir dönüş olmadı ayrıca 2 aylık kullanımıma karşılık 3 er kez fatura kestiler ve faturalar 49 tl değil 77x4 tl bu kadar insafsız bir firma görmedim

 • Vodafone Temsilcisi03 Mart 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Mehmet18 Şubat 2014

  ciddi bir geri dönüş dahi yapılmadı

 • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön