21 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10684667

Vodafone Tarafından Kandırıldım!

2 ay önce hattımı T**' den Vodafone' a taşıdım. Mecidiyeköy Vodafone bayisine gittim. Tarifemi seçtim ve kesinlikle durma özelliği koymak istediğimi söyledim. Tamam dediler. İmzamı attım. İlk ay faturam 20 TL fazla geldi.


Durma özelliği koyulmamış. Kayıt açtım. Bayi benim öyle bir şey söylemediğimi söylemiş. Kendi ihmal ve disiplinsizliklerini beni mağdur ederek ve yalancı konumuna düşürerek gizlemeye çalışmışlar.


Vodafone yapacak bir şeyimiz yok dedi. Üstüne birkaç gün içinde telefonuma 15 16 tane mesaj geldi Vodafone' dan. Bir sürü tarife ismi yazılmış. O tarifeye girdiniz o tarifeden çıktın diyen mesajlar. İlk etapta hatalarını telafi etmeye çalışıyorlar diye düşündüm. Kendi kendilerine beni 20 TL daha pahalı tarifeye üye yapmışlar meğer. Üstüne üstlük siz telefonun ekranında aniden. Beliren bir anketle kendiniz onaylamışsınız diyorlar. Böyle bir şeyi kesinlikle onaylamadım. Müşteri temsilcileri inanılmaz derecede saygısız ve kaba . O kadar büyük bir haksızlığa uğradım ki. Vodafone'un CEO' suna ve üst düzey yetkililerine kadar mail attım. Hakkımı istiyorum ve sonuna kadar hakkımı arayacağım.

Melek Melek 1.322 Okunma

Cevaplar

  • Melek19 Temmuz 2018

    2 ay önce hattımı  Vodafone a taşıdım. Mecidiyeköy Vodafone bayisine gittim. Tarifemi seçtim ve kesinlikle durma özelliği koymak istediğimi söyledim. Tamam dediler. İmzamı attım. İlk ay faturam 20 TL fazla geldi. Durma özelliği koyulmamış. Kayıt açtım. Bayi benim öyle bir şey söylemediğimi söylemiş. Kendi ihmal ve disiplinsizliklerini beni mağdur ederek  gizlemeye çalışmışlar. Vodafone yapacak bir şeyimiz yok dedi.  Üstüne birkaç gün içinde telefonuma 15 16 tane mesaj geldi Vodafone dan. Bir suru tarife ismi yazılmış. O tarifeye girdiniz o tarifeden çıktın diyen mesajlar. İlk etapta hatalarını telafi etmeye çalışıyorlar diye düşündüm. Kendi kendilerine beni 20 TL daha pahalı tarifeye üye yapmışlar meğer. Üstüne üstlük siz telefonun ekranında aniden. Beliren bir anketle kendiniz onaylamissiniz diyorlar. Böyle bir şeyi kesinlikle onaylamadim. O kadar büyük bir haksizliga uğradım ki. Vodafone'un CEO suna ve üst duzey yetkililerine kadar mail attım. Hakkımı istiyorum ve sonuna kadar hakkımı arayacağım.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler