26 Ağustos 2013 #1976787

Vodafone Tarafından Habersiz Paket Ücreti Alınıyor!

Vodafone kullanmakta olduğum paketin bittiğine yönelik veya internet paketinin bittiğine yönelik herhangi bir mesaj göndermeden veya müşteri temsilcisinin ifadesiyle yoğunluktan dolayı mesaj gelmemesinden dolayı habersiz bir şekilde 10 TL ücret karşılığında internet paketi yüklenmesinin yanlış bir uygulama olduğunu düşünmekteyim. Yapılan uygulama sonucu ortaya çıkan mağduriyetin giderilmesi gerektiği kanaatindeyim.

Ali 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,543761****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde bakiye yüklemesi sağladıktan soran tarafınıza onay sms'i ulaşmadan yapılan bağlantılarınıza istinaden ücretlendirildiğiniz tespit edilerek ücretlendirmenize yönelik sorun olmadığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön