06 Şubat 2014

Vodafone Tarafından 1 yıllık Vergilerim Peşin Tahsil Edildi

2013 aralık ayında taahhüt vererek geçmiş olduğum Vodafone tarifesinden ocak ayının sonu itibari ile çıktım. Taahhüt verdiğimden dolayı tarafıma cayma bedeli yansıtıldı. Ancak fatura mı incelediğimde faturama ekstra olarak bir yıllık hat vergisinin de yansıtılmış olduğunu anladım. Vodafone tarafından faturalı veya faturasız hat vergilerin aylık olarak alınması gerekirken sanki tarafımı tarifeden çıktığımdan dolayı cezalandırma amacıyla bundan sonra 1 yıl içinde ödemem gereken vergiler Vodafone firmasında tarafından peşin olarak tahsil edilmek isteniyor. Konu ile ilgili tarafıma yapılmış olan haksızlık ile ilgili olarak Vodafone firmasından şikayetçiyim.

Mehmet 197 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön