11 Nisan 2013 #1738423

Vodafone Tarafıma İade Edilmesi Gereken Ücretin Ödenmemesi!

0534411**** numaralı hattımı Vodafone taşıdığım ilk ayda hattım kısıtlandı devamında görüşmelerim oldu fakat bir sonuç alamadım ısrarla aradım 5 tl karşılığı paket satın aldığım söylendi itiraz ettim ardından 465 tl fatura geldi 370+95 tl olarak iki defada ödedim daha sonra görüşmelerim devam etti benden hesap ve iban numarası istediler paranın iadesi için için fakat hala ödenmedi.


Sürekli aradım karşıma her defa farklı kişiler çıkıyor sil baştan anlatıyorum. Ama benim onların elinde dilekçem, dekontlarım, ikinci dilekçem ve hesap+iban numarası var faturanın vodafone tarafından ödendiğini söylüyorlar bende tarafımdan ödendiği ve dekontların ellerinde olduğunu söylediğim halde ödeme yapmadılar.

Kadir 35 Okunma

Cevaplar

 • Kadir12 Mayıs 2013

  sayın yetkililer ödenen para benim tarafımdan ödenmiştir iyi inceleyin ve istediginiz hesap numarasına lütfen paramı iade ediniz.Yok ödemiyorsanız bana resmi olarak yazı yazıp gönderirmisiniz neden ödenmedigine dair.

 • Kadir20 Nisan 2013

  Ya ben anlatamıyorum ya siz anlamıyorsunuz kardeşim kötümü konuşalım siz iade için neden hesap numarası istediniz ben kaç defa size anlattım ben paket satın aldıysam bana aldıgıma dair mesaj dökümünü istiyorum beni mahkemelerde ugraştırmayınız telefon konuşmalarının dökümünü çıkarttırıp iade edeceginize dair söylediklerinizi mahkemeye sunacagım bana paketleri satın aldıgımı liste halinde gönderirmisiniz lütfen.

 • Vodafone Temsilcisi12 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili ödemiş olduğunuz tutarın fatura tutarınıza denk gelmesi nedeniyle tarafımızca yapılacak iadenin bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi12 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön