02 Mayıs 2014

Vodafone Tanımlama 5 Gündür Yapılmadı

Yaklaşık 1 hafta önce kadar Duduldu Keyap Çarşı sitesinde bulunan Vodafone kurumsal bayiden M2M data hattı için başvuruda bulunduk ve evraklarımızı tamamladık ve hattımızı aldık. Araç takip sistemi için kullanılmak üzere alınan hat 1 gün içerisinde açıldı fakat araç takip sistemi için kullanılacak M2M tanımlaması 5 gündür yapılmadı. Defalarca telefonla görüşmeler yaptık hala bir cevap alamıyoruz. Problemin neyden kaynaklandığını dahi bilmiyoruz. Yetkililere sesleniyoruz böylesine adı üzerinde kurumsal bir kimlikle çalışan iş yerlerinin bu tarz sorunlar yaşamasına anlam veremiyorum. Sizlerden en kısa zaman içerisinde şirketimiz haber beklemektedir.

Mehmet 148 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 26.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2014

    “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön