24 Aralık 2013

Vodafone Talebim Olmadığı Halde Tarifemi Değiştirmiş!

2012 yılında Vodafone'dan HTC cep tel. aldım 24 ay vadeli, telefonu alırken paketim "cep avantaj midi" idi. Ben telefonu alırken buna göre aldım, ancak paketimi red classic olarak kasım ayında değiştirmişler, benim böyle bir talebim yok. Bunu kendilerine ilettim ancak değiştiremeyeceklerini ilettiler, ben de telefonumu iptal edeceğimi ilettim.


Vodafone kendi kendine benim paketimi nasıl değiştirebilir ? Cep avantaj midi ile red classic arasında 3 aydır fazladan ödediğim farkın iade edilmesini istiyorum, tel alırken imzaladığım sözleşmem de de böyle bir husus yok. Sözleşmemin bir örneğinin e-mail adresime adresime gönderilmesini aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı belirtirim.

Defne 112 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Defne30 Aralık 2013

    sorunumu çözmüş değiller, vodafone bayisi değiştirmiş dediler tarifeyi, olayı ilk öğrendiğim zaman iptal edilmesini talep ettiğim kayıtlarımı da çıkartamadılar, ben telefonumdan bakacak onlara söyleyecekmişim, duvar gibiler daha fazla uğraşmak istemiyorum, hattımı başka bir gsm operatörüne geçireceğim

  • Vodafone Temsilcisi24 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön